Karadağda Ev Almanın Avantajları

Karadağ yatırım maliyetleri açısından oldukça düşük bir ülkedir. Öyle ki, bir iş kurmak veya gayrimenkule yatırım yapmak için çok iyi devlet teşvikleri var. Düşük vergiler, güçlü tapu güvenliği ve  yüksek yatırım getirisi,  Karadağ’da ev almanın avantajları burada bir ev satın almak için iyi nedenlerdir. Dağlar ve adriyatik denizi ile çevrili bu büyüleyici ülkede  bir ev sahibi olmayı pek çok kişi isteyebilmektedir. Karadağ ülkesinde kapılar her zaman karlı yatırımlara ve yeni başlangıçlara müsaittir. Bunu bilip araştıranlarda buradan ev almak ve burada iş sahibi olmak için neler gerektiğini araştırıyorlar.

Karadağ’dan Türkiye’ye Avantajlar Nelerdir?

Karadağ Türklere vize vermeyen bir ülkedir. Türkiye ile Karadağ arasındaki bu vize anlaşması sayesinde  90 güne kadar ülkeyi rahatlıkla gezebilirsiniz. Yakınlık ve pürüzsüz sınır geçişleri, Karadağ’ı sık ziyaretler, tatiller veya yatırımlar için yeterince iyi bir ülke haline getiriyor. Karadağ’da oturma izni almak diğer Avrupa ülkelerine göre çok daha kolay sadece gerekli tüm belgeleri toplayabilirsiniz. Tabii ki, ülkede bir iş kurmak veya mülk satın almak ve oturma izni almak istiyorsanız, süreç  daha hızlı ve daha kolay olacaktır. Satın alabileceğiniz mülk sayısında minimum bir sınır yoktur. Bu istediğiniz fiyata bir ev satın alarak kısa sürede Karadağ’da oturma izni başvurusunda bulunabileceğiniz anlamına gelir.  Karadağ’da ev almanın avantajları Karadağ vatandaşı olmak için ev almak istiyorsanız, kalıcı oturma izni alabilmeniz için yılda 11 ay ülkede kalmanız gerektiğini de unutmamalısınız.

Karadağ’da Oturma İzni Nasıl Alınır?

Müzakerelerin sürdüğü ülke, AB’ye katılmaya en yakın ülke oldu! Karadağ’da ev almak ve oturma izni almak Avrupa’nın kapılarını aralıyor. Bu, Karadağ vatandaşı olduğunuzda otomatik olarak Avrupa vatandaşı olduğunuz ve Avrupa Birliği üyesi  ülke vatandaşlarının sahip olduğu tüm haklardan yararlandığınız anlamına gelir. Karadağ  bir turizm cennetidir ve kaşifleri her geçen yıl artmaktadır. Dünyanın her yerinden ziyaretçileri olan ülkenin emlak piyasası elbette değeri ve etkinliği aynı hızda artıyor. Karadağ’da ev almanın avantajları bununla birlikte, burada bir ev satın aldıktan sonra eviniz kısa sürede değer kazanabilir. AB üyeliğinin gelecekte onaylanması bekleniyor. Bu da evinizin daha da değerlenmesi anlamına gelmektedir.

Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Leave A Reply