Karadağda Ev Satın Alıp Kiraya Vermek Kazandırırmı

Karadağ’da ev satın alıp kiraya vermek kazandır mı Adriyatik denizine sahili olan bu ülke güzel doğasıyla çok küçük nüfusa sahip olmasına rağmen ülkeye de yerleşmek  ve iş kurmak için insanların popüler olarak gördükleri bir yerdir. Dolayısıyla bu kadar popüler olan ülkede ev almak yatırım açısından oldukça iyidir.

Karadağ’da Ev Satın Alıp Kiraya Vermek Niçin Önemlidir?

Karadağ’da ev satın alıp kiraya vermek kazandır mı yatırım maliyetleri açısından düşündüğümüzde Karadağ’da maliyet oldukça düşüktür. Ülkede Devlet teşvik ettiğinden iş kurmak ya da gayrimenkul yatırımı yapmak epey kolaydır. Yatırımınızda yüksek kazanç sağlayarak ülkedeki düşük vergiler ve mülk haklarındaki güvence ile birlikte burada ev almak yeterli bir sebeptir.

Karadağ’da Ev Satın Almak Avantajlı Mıdır?

Karadağ’da ev satın alıp kiraya vermek kazandır mı merak konusudur. Karadağ’ın diğer bir ismi Montenegro’dur. Ülke Türkiye’den uçakla bir buçuk saat uzaklıktadır. Aktarma olmadan direkt uçuş olduğu için gidiş geliş oldukça rahattır. Bu yüzden Karadağ’dan ev almak yolculuk yapmanız açısından istediğiniz zaman uçakla gidebileceğiniz için oldukça mantıklıdır. Ülkede tatil yapmak ya da yatırım yapmak için lokasyon olarak uygundur. Karadağ Türkiye’ye vize uygulamayan bir ülkedir bu yüzden 90 gün süreyle rahatça seyahat edebilirsiniz.

Karadağ’da Ev Satın Alıp Kiraya Vermek İçin Neler Yapılmalıdır?

Karadağ’da ev satın alıp kiraya vermek kazandır mı bu birçok kişi tarafından araştırılan bir konudur. Ülkede herhangi bir alt limit olmadan gayrimenkul satın aldığınızda yani istediğiniz fiyata ev aldığınızda Karadağ’da oturma izni başvurusunda bulunabilirsiniz. Ülkede oturma izni almak diğer Avrupa ülkelerine göre oldukça hızlı ve kolaydır. Sadece yatırım amaçlı düşünüyorsanız evinizi kiraya vererek oldukça iyi kazanç elde etmeye başlarsınız. Ülkedeki para birimi Euro olduğundan dolayı ev satın alıp kiraya vermek ya da yatırım yapmak bütçeniz açısından oldukça avantajlıdır.

Karadağ’ın en büyük geçim kaynağı turizmdir her yıl binlerce turist gezmeye ve eğlenmeye geldiği için bu ziyaret sırasında da yüksek oranla emlak piyasası da doğal olarak hareketlilik ve değer kazanmaktadır. Bu ülkeden ev aldığımızda kısa sürede evinizin değeri kat ve kat artar. Evinizi kısa dönem ya da uzun dönem  kiraya vererek yaz sezonunda turizm hareketli olduğu için yüksek gelir elde edilmektedir.

Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Leave A Reply